AKTUALNOŚCI
KINO JDK
KUP BILET

Kalendarz imprez kulturalnych w Jasielskim Domu Kultury na miesiąc:

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Kalendarz imprez-rozwiń

OKMI 2018Jasielski Dom Kultury oraz Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Witolda Lutosławskiego w Jaśle już po raz trzynasty organizują Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz. Do tegorocznej edycji, która odbędzie się w dniach 22 – 23 marca br. zgłosiło się blisko 120 uczestników z całej Polski. Przesłuchania w poszczególnych kategoriach odbywać się będą w JDK oraz w PSM. Konkurs zakończy koncert laureatów 23 marca o godz. 19.00

 Konkurs przeznaczony dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych: do 13 lat i młodsi, do 16 lat oraz do 20 lat. W komisji konkursowej XIII Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Instrumentalistów zasiądą wykładowcy akademii muzycznych w kraju: prof. Elżbieta Gajewska – flet, UMFC Warszawa, prof. Andrzej Godek – klarnet, AM Kraków, prof. Igor Cecocho – trąbka, AM Wrocław, prof. Wiesław Kwaśny – skrzypce, AM Kraków, dr hab. Adam Klocek – wiolonczela, AM Kraków oraz dr hab. Paweł Zawadzki – fortepian, AM Wrocław.  Poniżej harmonogram przesłuchań.

 

 

Fortepian – 22.03.2018 r. (czwartek) 

aula PSM I st.

 

 

I kategoria wiekowa

 

1.

9:00

Karolina Sroka

PSM I st. Jasło

2.

Franciszek Gradus

PrSM I st. Pro Musica Krosno

3.

 

Hanna Żmuda

ZPSM Ełk

4.

 

Lena Stochmal

OSM I st. Tarnów

5.

Mateusz Wilk

PSM I st. Jasło

6.

Nadia Kopkowicz

PSM I i II st. Nowy Sącz

7.

Zuzanna Münzberger-Gąbka

PrSM I st. Pro Musica Krosno

8.

Helena Loesch

PSM I i II st. Nowy Sącz

9.

10:00

Zuzanna Homoncik

PSM I i II st. Nowy Sącz

10.

Jakub Depczyński

PSM I st. Jasło

11.

Michał Maniak

SM I st. Tuchów

12.

Marcelina Pietruszka

PSM I i II st. Nowy Sącz

13.

Angelika Słowik

SM I st. Tuchów

 

przerwa 10:45 – 11:15

 

14.

11:15

Aleksandra Guzik

SM I st. Żębocin

15.

Naomi Hakim

SM I st, Wieliczka

16.

Katarzyna Wojtyczka

PSM I i II st. Nowy Targ

17.

Sanae Harada

PSM I i II st. Wadowice

18.

Julia Huczek

SM I st. Wieliczka

19.

Martyna Chruszcz

PSM I i II st. Wadowice

20.

Natalia Gajda

SM I st. Żębocin

21.

Jakub Kaczmarczyk

PSM I i II st. Wadowice

22.

Tatiana Bryja

PSM I i II st. Nowy Targ

23.

Marcel Stańczak

PSM I i II st. Wadowice 

24.

12:00

Ada Sonik

SM I st. Żębocin

25.

Natalia Gajda

SM I st. Żębocin

26.

Amelia Czajka

SM I st. Żębocin

27.

Antoni Kurzeja

POSM I st. Katowice

28.

Zuzanna Sonik

SM I st. Żębocin

29.

Mateusz Młynarczyk

PSM I i II st. Chełm

30.

Paweł Batko

PSM I i II st. Wadowice

31.

Wojciech Wądrzyk

PSM I i II st. Wadowice

 

przerwa obiadowa 13:00 – 14:15

 

II kategoria wiekowa

 

32.

14:15

Zuzanna Garbaruk

PSM I i II st. Nowy Targ

33.

 

Jakub Niewiadomski

POSM II st. Kraków

34.

 

Jan Rajski

PSM I i II st. Nowy Targ

35.

Oliwia Polak

PSM I i II st. Nowy Targ

36.

Karol Kowalewski

PSM I i II st. Wadowice

37.

Grzegorz Małacina

PSM I i II st. Nowy Targ

38.

Hubert Boczniewicz

PSM I i II st. Żagań

 

 

III kategoria wiekowa

 

 

39.

15:30

Martyna Włodarczyk

POSM II st. Kraków

40.

Jakub Madyniak

PSM I i II st. Zamość

41.

16:00

Dominik Gilewski

POSM II st. Kraków

42.

Bartłomiej Burakowski

SM I i II st. Lublin

43.

Faustyna Poręba

POSM II st. Kraków

 

 

przerwa 16:45 – 17:15

 

 

44.

17:15

Jonasz Jochemczyk

POSM II st. Kraków

45.

Krzysztof Goliszek

SM I i II st. Lublin

46.

Dawid Ganczar

OSM I i II st. Wrocław

 

 

 

Próby akustyczne

Fortepian – 22.03.2018 r. (czwartek) – aula PSM I st.

 

 

Lp.

Godz.

Imię  i nazwisko

szkoła

1.

7:40

Franciszek Gradus

PrSM I st. Pro Musica Krosno

2.

7:44

Hanna Żmuda

ZPSM Ełk

3.

7:48

Lena Stochmal

OSM I st. Tarnów

4.

7:52

Nadia Kopkowicz

PSM I i II st. Nowy Sącz

5.

7:56

Zuzanna Münzberger-Gąbka

PrSM I st. Pro Musica Krosno

6.

8:00

Helena Loesch

PSM I i II st. Nowy Sącz

7.

8:04

Zuzanna Homoncik

PSM I i II st. Nowy Sącz

8.

8:08

Michał Maniak

SM I st. Tuchów

9.

8:12

Marcelina Pietruszka

PSM I i II st. Nowy Sącz

10.

8:16

Angelika Słowik

SM I st. Tuchów

11.

8:20

Aleksandra Guzik

SM I st. Żębocin

12.

8:24

Naomi Hakim

SM I st, Wieliczka

13.

8:28

Katarzyna Wojtyczka

PSM I i II st. Nowy Targ

14.

8:32

Sanae Harada

PSM I i II st. Wadowice

15

8:36

Julia Huczek

SM I st. Wieliczka

16.

8:40

Martyna Chruszcz

PSM I i II st. Wadowice

17.

8:44

Natalia Gajda

SM I st. Żębocin

18.

8:48

Jakub Kaczmarczyk

PSM I i II st. Wadowice

19.

10:45

Tatiana Bryja

PSM I i II st. Nowy Targ

20.

10:48

Marcel Stańczak

PSM I i II st. Wadowice

21.

10:51

Ada Sonik

SM I st. Żębocin

22.

10:54

Natalia Gajda

SM I st. Żębocin

23.

10:57

Amelia Czajka

SM I st. Żębocin

24.

11:00

Antoni Kurzeja

POSM I st. Katowice

25.

11:03

Zuzanna Sonik

SM I st. Żębocin

26.

11:06

Mateusz Młynarczyk

PSM I i II st. Chełm

27.

11:09

Paweł Batko

PSM I i II st. Wadowice

28.

11:12

Wojciech Wądrzyk

PSM I i II st. Wadowice

29.

13:00

Zuzanna Garbaruk

PSM I i II st. Nowy Targ

30.

13:05

Jakub Niewiadomski

POSM II st. Kraków

31.

13:10

Jan Rajski

PSM I i II st. Nowy Targ

32.

13:15

Oliwia Polak

PSM I i II st. Nowy Targ

33.

13:20

Karol Kowalewski

PSM I i II st. Wadowice

34.

13:25

Grzegorz Małacina

PSM I i II st. Nowy Targ

35.

13:30

Hubert Boczniewicz

PSM I i II st. Żagań

36.

13:35

Martyna Włodarczyk

POSM II st. Kraków

37.

13:40

Jakub Madyniak

PSM I i II st. Zamość

38.

13:45

Dominik Gilewski

POSM II st. Kraków

39.

13:50

Bartłomiej Burakowski

SM I i II st. Lublin

40.

13:55

Faustyna Poręba

POSM II st. Kraków

41.

14:00

Jonasz Jochemczyk

POSM II st. Kraków

42.

14:05

Krzysztof Goliszek

SM I i II st. Lublin

43.

14:10

Dawid Ganczar

OSM I i II st. Wrocław

 

 

Instrumenty dęte i akordeon - 22.03.2018 r. (czwartek)

sala widowiskowa JDK

 

 

I kategoria wiekowa

 

Lp.

Godz.

Imię  i nazwisko

instrument

szkoła

uwagi

1.

10:00

Adrian Rusnok

saksofon

ZSM Krosno

2.

 

Mateusz Rusnok

saksofon

SM I st. Rymanów

 

3.

 

Joanna Pelczarska

klarnet

ZSM Krosno

4.

 

Natali Hakim

klarnet

SM I st. Wieliczka

5.

 

Damian Olszyński

trąbka

SM I st. Rymanów

6.

Marzena Wiecheć

trąbka

PSM I st. Jasło

7.

 

Łukasz Kuschel

euphonium

ZSM Krosno

8.

 

Paweł Włodarczyk

saksofon

OSM I st. Kraków

 

przerwa 10:45 – 11:15

 

 

II kategoria wiekowa

 

 

9.

11:15

Kacper Szańca

akordeon

PrSM I i II st. Jasło

10.

Maciej Ochwat

akordeon

PrSM I i II st. Jasło

11.

Paweł Krupa

klarnet

OSM II st. Krosno

*godz.17:15

12.

Szymon Mikuszewski

klarnet

OSM II st. Krosno

*godz.17:25

13.

 

Kacper Sajdak

saksofon

ZSM Krosno

14.

 

Jakub Dąbrowski

trąbka

PrSM II st. Jasło

 

 

 

przerwa obiadowa 13:00 – 14:30

 

 

II kategoria wiekowa

 

 

15.

14:30

Bruno Ćwik

saksofon

POSM II st. Kraków

16.

Katarzyna Rech

saksofon

POSM II st. Kraków

 

III kategoria wiekowa

 

 

17.

15:00

Maria Gęgotek

saksofon

PSM II st. Kraków

 

18.

 

MarcinZięba

trąbka

PrSM I i II st. Jasło

 

19.

 

Karol Kos

saksofon

PrSM II st. Jasło

 

20.

 

Mikołaj Drożdż

saksofon

PrSM II st. Jasło

 

21.

16:00

Natalia Brataniec

obój

OSM I i II st. Tarnów

 

22.

Rafał Kleszcz

klarnet

NSM II st. Dębica

 

23.

 

Maciej Łuszczewski

klarnet

ZPSM Tarnów

 

24.

 

Dominik Sroka

saksofon

ZSM Krosno

 

25.

17:00

Kinga Patyk

klarnet

PSM Cieszyn

 

 

 

Instrumenty dęte i akordeon - 23.03.2018 r. (piątek)

sala widowiskowa JDK

 

 

I kategoria wiekowa

 

26.

10:00

Marlena Kasprzyk

saksofon

SM I st. Domosławice

27.

Oliwia Hanna Gosk

obój

OSM II st. Białystok

28.

Agata Bezpalko

obój

ZPSM Kraków

29.

 

Zofia Antonina Górnicka

obój

PSM I st. Białystok

30.

 

Lena Torba

obój

ZPSM Kraków

 

 

przerwa 10:45 – 11:15

 

 

II kategoria wiekowa

 

31.

11:15

Kinga Bezpalko

obój

ZPSM Kraków

32.

Kamil Olszak

klarnet

SM I st. Łącko

33.

Maria Górska

obój

OSM II st. Białystok

34.

 

Milo Gauger

trąbka

OSM I st. Kraków

 

 

III kategoria wiekowa

 

35.

12:30

Magdalena Doniec

obój

ZPSM Kraków

36.

 

Zofia Dutkiewicz

flet

ZPSM nr 1 Warszawa

 

 

przerwa obiadowa 13:00 – 14:15

 

 

37.

14:15

Kinga Wieteska

flet

ZPSM nr 1 Warszawa

38.

 

Katarzyna Janus

saksofon

KNOSM II st. Nowy Sącz

39.

 

Maria Gmyrek

saksofon

ZPSM Bielsko-Biała

 

 

Próby akustyczne

  Instrumenty dęte, akordeon – 22.03.2018 r. (czwartek) 

sala widowiskowa JDK

 

 

I kategoria wiekowa

 

Lp.

Godz.

Imię  i nazwisko

instrument

szkoła

uwagi

1.

8.50

Adrian Rusnok

saksofon

ZSM Krosno

2.

8.55

Mateusz Rusnok

saksofon

SM I st. Rymanów

 

3.

9.10

Joanna Pelczarska

klarnet

ZSM Krosno

4.

9.15

Natali Hakim

klarnet

SM I st. Wieliczka

5.

9.20

Damian Olszyński

trąbka

SM I st. Rymanów

6.

9.2 5

Marzena Wiecheć

trąbka

PSM I st. Jasło

7.

9.30

Łukasz Kuschel

euphonium

ZSM Krosno

8.

9.35

Paweł Włodarczyk

saksofon

OSM I st. Kraków

 

II kategoria wiekowa

 

9.

10.45

Kacper Szańca

akordeon

PrSM I i II st. Jasło

10.

10.50

Maciej Ochwat

akordeon

PrSM I i II st. Jasło

11.

14.15

Paweł Krupa

klarnet

OSM II st. Krosno

*godz.17:15

12.

14.20

Szymon Mikuszewski

klarnet

OSM II st. Krosno

*godz.17:25

13.

10.55

Kacper Sajdak

saksofon

ZSM Krosno

14.

11.00

Jakub Dąbrowski

trąbka

PrSM II st. Jasło

 

 

przerwa obiadowa 13:00 – 14:30

 

II kategoria wiekowa

 

15.

11.10

Bruno Ćwik

saksofon

POSM II st. Kraków

 

16.

11.20

Katarzyna Rech

saksofon

POSM II st. Kraków

 

 

III kategoria wiekowa

 

17.

13.40

Maria Gęgotek

saksofon

PSM II st. Kraków

 

18.

13.45

MarcinZięba

trąbka

PrSM I i II st. Jasło

 

19.

13.50

Karol Kos

saksofon

PrSM II st. Jasło

 

20.

13.55

Mikołaj Drożdż

saksofon

PrSM II st. Jasło

 

21.

14.00

Natalia Brataniec

obój

OSM I i II st. Tarnów

 

22.

14.05

Rafał Kleszcz

klarnet

NSM II st. Dębica

 

23.

14.10

Maciej Łuszczewski

klarnet

ZPSM Tarnów

 

24.

14.15

Dominik Sroka

saksofon

ZSM Krosno

 

25.

14.20

Kinga Patyk

klarnet

PSM Cieszyn

 

 

Próby akustyczne

  Instrumenty dęte, akordeon – 23.03.2018 r. (piątek)

sala widowiskowa JDK

 

 

 

I kategoria wiekowa

 

26.

9:20

Marlena Kasprzyk

saksofon

SM I st. Domosławice

27.

9.25

Oliwia Hanna Gosk

obój

OSM II st. Białystok

28.

9.30

Agata Bezpalko

obój

ZPSM Kraków

29.

9.35

Zofia Antonina Górnicka

obój

PSM I st. Białystok

30.

9.40

Lena Torba

obój

ZPSM Kraków

 

 

przerwa 10:45 – 11:15

 

II kategoria wiekowa

 

31.

9.45

Kinga Bezpalko

obój

ZPSM Kraków

32.

9.50

Kamil Olszak

klarnet

SM I st. Łącko

33.

10.50

Maria Górska

obój

OSM II st. Białystok

34.

10.55

Milo Gauger

trąbka

OSM I st. Kraków

 

 

III kategoria wiekowa

 

35.

11.00

Magdalena Doniec

obój

ZPSM Kraków

 

36.

11.05

Zofia Dutkiewicz

flet

ZPSM nr 1 Warszawa

 

 

przerwa obiadowa 13:00 – 14:15

 

37.

13:05

Kinga Wieteska

flet

ZPSM nr 1 Warszawa

 

38.

13.10

Katarzyna Janus

saksofon

KNOSM II st. Nowy Sącz

 

39.

13.15

Maria Gmyrek

saksofon

ZPSM Bielsko-Biała

 

 

Instrumenty smyczkowe i szarpane - 23.03.2018 r. (piątek)

aula PSM I st.

 

 

 

I kategoria wiekowa

 

Lp.

Godz.

Imię  i nazwisko

instrument

szkoła

uwagi

1.

9:00

Melania Gnat

skrzypce

ZSM Krosno

 

2.

 

Aleksandra Pyzińska

skrzypce

ZPSM Dębica

 

3.

 

Weronika Sroka

skrzypce

PSM I st. Jasło

 

4.

 

Weronika Malinowska

skrzypce

OSM I st. Krosno

 

5.

 

Weronika Cygan

skrzypce

PSM I i II st. Stalowa Wola

 

6.

10:15

Magdalena Kruczała

skrzypce

PSM I i II st. Wadowice

7.

 

Nikodem Stępień

skrzypce

PSM I st. Będzin

8.

 

Natalia Hudy

skrzypce

ZSM Sosnowiec

9.

 

Michalina Kostka

skrzypce

ZSM Tychy

10.

Natalia Dragan

skrzypce

ZSM Legnica

 

przerwa 10:45 – 11:15

 

II kategoria wiekowa

 

11.

11:15

Małgorzata Bardak

skrzypce

OSM I i II st. Lublin

*godz. 10:00

12.

 

Roksana Cebula

altówka

PSM I i II st. Stalowa Wola

13.

 

Aleksandra Prugar

skrzypce

ZSM Krosno

14.

 

Kamil Dul

skrzypce

PSM I i II st. Stalowa Wola

15.

 

Gabriela Baltaza

skrzypce

PSM II st. Kraków

16.

12:00

Adrianna Łukaszczyk

skrzypce

PSM II st. Kraków

17.

 

Kamila Malczyk

skrzypce

POSM II st. Katowice

18.

Maria Elena Lascar

skrzypce

ZSM Legnica

19.

 

Wiktor Mieczykowski

skrzypce

PSM II st. Płock

20.

 

Marta Papierz

gitara

POSM II st. Kraków

21.

 

Dagmara Janikowska

gitara

POSM II st. Kraków

 

przerwa obiadowa 13:00 – 14:15

 

III kategoria wiekowa

 

22.

 

Cecylia Chinek

skrzypce

OSM I i II st. Lublin

*godz. 9:30

23.

Seweryn Kosiorowski

altówka

ZSM nr 1 Rzeszów

*godz. 9:45

24.

14:15

Anna Bernaś

gitara

POSM II st. Kraków

25.

 

Zofia Trybus

skrzypce

ZSM Krosno

*22.03.2018  

  godz.18:00

26.

 

Wojciech Chmielewski

skrzypce

PSM II st. Kraków

27.

 

Iga Dąbrowska

skrzypce

NSM II st. Dębica

28.

15:00

Daniel Goryl

skrzypce

POSM II st. Kraków

29.

Franciszek Jonasz Lewocki

gitara

SM I i II st. Lublin

30.

 

Aleksandra Rogalska

skrzypce

ZPSM nr 4 Warszawa

31.

 

Gabriela Graboń

skrzypce

PSM I i II st. Sanok

 

 

Próby akustyczne

Instrumenty smyczkowe i szarpane – 23.03.2018 r. (piątek)

aula PSM I st.

 

 

Lp.

Godz.

Imię  i nazwisko

instrument

szkoła

1.

8:00

Melania Gnat

skrzypce

ZSM Krosno

2.

8:05

Aleksandra Pyzińska

skrzypce

ZPSM Dębica

3.

8:10

Weronika Sroka

skrzypce

PSM I st. Jasło

4.

8:15

Weronika Malinowska

skrzypce

OSM I st. Krosno

5.

8:20

Weronika Cygan

skrzypce

PSM I i II st. Stalowa Wola

6.

8:25

Magdalena Kruczała

skrzypce

PSM I i II st. Wadowice

7.

8:30

Nikodem Stępień

skrzypce

PSM I st. Będzin

8.

8:35

Natalia Hudy

skrzypce

ZSM Sosnowiec

9.

8:40

Michalina Kostka

skrzypce

ZSM Tychy

10.

8:45

Natalia Dragan

skrzypce

ZSM Legnica

11.

8:50

Małgorzata Bardak

skrzypce

OSM I i II st. Lublin

12.

10:45

Roksana Cebula

altówka

PSM I i II st. Stalowa Wola

13.

10:48

Aleksandra Prugar

skrzypce

ZSM Krosno

14.

10:51

Kamil Dul

skrzypce

PSM I i II st. Stalowa Wola

15.

10:54

Gabriela Baltaza

skrzypce

PSM II st. Kraków

16.

10:57

Adrianna Łukaszczyk

skrzypce

PSM II st. Kraków

17.

11:00

Kamila Malczyk

skrzypce

POSM II st. Katowice

18.

11:03

Maria Elena Lascar

skrzypce

ZSM Legnica

19.

11:06

Wiktor Mieczykowski

skrzypce

PSM II st. Płock

20.

11:09

Marta Papierz

gitara

POSM II st. Kraków

21.

11:12

Dagmara Janikowska

gitara

POSM II st. Kraków

22.

13:00

Cecylia Chinek

skrzypce

OSM I i II st. Lublin

23.

13:07

Seweryn Kosiorowski

altówka

ZSM nr 1 Rzeszów

24.

13:14

Anna Bernaś

gitara

POSM II st. Kraków

25.

13:21

Gabriela Graboń

skrzypce

PSM I i II st. Brzozów

26.

13:28

Zofia Trybus

skrzypce

ZSM Krosno

27.

13:35

Wojciech Chmielewski

skrzypce

PSM II st. Kraków

28.

13:42

Iga Dąbrowska

skrzypce

NSM II st. Dębica

29.

13:49

Daniel Goryl

skrzypce

POSM II st. Kraków

30.

13:56

Franciszek Jonasz Lewocki

gitara

SM I i II st. Lublin

31.

14:03

Aleksandra Rogalska

skrzypce

ZPSM nr 4 Warszawa

 

 *planowana godzina występu

 

 

 

Uwaga!!!

Organizatorzy XIII OKMI proszą uczestników o zgłoszenie się w biurze organizacyjnym  konkursu  na 1 godz. przed występem.

Nasi partnerzy

 http://www.kulturavranov.sk/

 

 

http://www.dklm.sk/

   

bunkier

 

 Jazz Brass 

Karta seniora

 
 
 
 
 

Terminarz kina JDK "Syrena"

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Informacja o projekcie