AKTUALNOŚCI
KINO JDK
KUP BILET
Kalendarz imprez-rozwiń

dsc 4850Znakomita muzyczna uczta czekała na przybyłych w sobotni wieczór (17 marca br.) do Jasielskiego Domu Kultury. W ramach V JasMatów – Jasielskich Jazzowych Klimatów pod honorowym patronatem Jerzego „Dudusia” Matuszkiewicza wystąpili jedni z najznamienitszych muzyków jazzowych w Polsce – Wojciech Karolak, Piotr Baron, Adam Czerwiński, Antoni Dębski i Marek Napiórkowski. FOTORELACJA

Koncert „Friends - Music of Jarek Śmietana” był hołdem dla zmarłego blisko pięć lat temu jednego z najwybitniejszych polskich gitarzystów jazzowych. Na jego repertuar złożyły się kompozycje Jarosława Śmietany w wykonaniu przyjaciół.

- Szanowni Państwo! Obiecałem znamienitemu jaślaninowi Jerzemu „Dudusiowi” Matuszkiewiczowi, że pod rygorem bardzo poważnych konsekwencji, przekażę państwu od niego bardzo serdeczne pozdrowienia – zwrócił się do publiczności na początku tego muzycznego wydarzenia Wojciech Karolak.

Muzycy przedstawili słuchaczom utwory zawarte na podwójnym albumie „Friends Music of Jarek Śmietana”. Były to między innymi: „Back To The Roots”,  „Few Warm Words”, „My Love And Inspiration”, „Flowers In Mind” czy „Why Not This Way”. Znakomity kunszt wykonawczy muzyków połączony z doskonały kompozycjami Jarosława Śmietany sprawił, że publiczność nagradzała kolejne sety muzyczne serwowane przez artystów gromkimi brawami. Nie obyło się bez bisów. Na zakończenie zabrzmiał utwór z repertuaru Kabaretu Starszych Panów – „Już czas na sen”.

Nasi partnerzy

 http://www.kulturavranov.sk/

 

 

http://www.dklm.sk/

   

bunkier

 

 Jazz Brass 

Karta seniora

 
 
 
 
 

Terminarz kina JDK "Syrena"

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
27
28
29
30
31

 

 

Dziedzictwo

   

Informacja o projekcie