AKTUALNOŚCI
KINO JDK
KUP BILET
Kalendarz imprez-rozwiń

img 1330Przedszkolaki i uczniowie jasielskich szkół wzięli udział w XIII Integracyjnych Spotkaniach Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży, zorganizowanych przez działający przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Jaśle Teatrzyk Szkolny „Jeżowy kolec” we współpracy z Jasielskim Domem Kultury. FOTORELACJA

Impreza odbyła się we wtorek, 24 kwietnia br., w Jasielskim Domu Kultury. Krótkie programy artystyczne na scenie JDK zaprezentowały przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych. Większość nauczycieli przygotowujących występy sięgnęła po znakomity repertuar przeznaczony specjalnie dla dzieci lub po muzykę klasyczną, do której można opracować świetne choreografie. Okazało się, że wybór był trafny, bo wspaniale bawiła się zarówno wypełniająca salę widowiskową publiczność, jak i młodzi artyści na scenie.

Dopełnieniem prezentacji solistów i grup artystycznych szkół i przedszkoli (w tym integracyjnych) były występy uczestników zajęć w JDK: zespołu tanecznego R-Revolution i dwóch tanecznych duetów oraz grupy wokalnej Makagigi. Gwoździem programu natomiast był - jak zwykle na Integracyjnych Spotkaniach Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży - spektakl wystawiany przez „Jeżowy kolec”. Tym razem młodzi aktorzy z SOSW, pracujący pod kierunkiem nauczycielek: Wiesławy Zajdel, Bernadety Aszklar i Magdaleny Sypień, zaprezentowali „Królową Śniegu” według popularnej baśni Jana Christiana Andersena.

XIII Integracyjne Spotkania oficjalnie otworzyli: dyr. SOSW Krystyna Dzik i dyr. JDK Janusz Szewczyk, który przy okazji zaprosił wszystkich na kolejne spotkania za rok.

 
 
 
 
 

Terminarz kina JDK "Syrena"

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
27
28

 

 

Dziedzictwo

   

Informacja o projekcie