AKTUALNOŚCI
KINO JDK
KUP BILET
Kalendarz imprez-rozwiń

dsc 771724 listopada br. w Jasielskim Domu Kultury odbyła się 18 edycja przeglądu zespołów tanecznych, solistów i duetów. W tym roku na scenie w 97 prezentacjach wystąpiło ponad 600 tancerzy z Chełma, Dębicy, Krosna, Mielca, Sandomierza, Ustrzyk, Rzeszowa, Brzozowa, Jedlicza, Korzennej, Leska, Stalowej Woli, Strzyżowa, Biłgoraja i Jasła. FOTORELACJA

Jury w składzie Matylda Kubit (Łódź), Agnieszka Miś (Kraków), Karolina Rogala (Łódź), Dorota Rychta (Bielsko-Biała) przyznało następujące nagrody:

w kategorii 7-11 lat

taniec nowoczesny

I miejsce (solo Wiktoria Zając, duet Milena Pas i Katarzyna Tomczewska, duet Gabriela Jarosz i Emilia Kwater, zespół „Roztańczona Paczka”)

II miejsce (solo Gabriela Jarosz, duet Julia Pietrasz i Wiktoria Matłosz, zespół „Funky Group”)

III miejsce (zespół „Kropeczki Starsze”)

inscenizacja taneczna

I miejsce (solo Kaja Borowiec, duet Amelia Szałęga i Karolina Olszewska, zespół „Mini Soul Dance”)

II miejsce (solo Karolina Olszewska, duet Nikola Czenczek i Wiktoria Faryj, zespół „Mini Żabki”)

III miejsce (solo Marianna Markiewicz, duet Wiktoria Gibala i Maja Staszewska, zespół „Kleks III”)

w kategorii 12-15 lat

taniec nowoczesny

I miejsce (solo Oliwa Baran, duet Aleksandra Tomkiewicz i Sandra Ziomek, duet Oliwia Baran i Justyna Węgrzyn, zespół „R-Revolution”)

II miejsce (solo Weronika Mazur, duet Natalia Baran i Julia Koś, zespół „Magma”)

III miejsce (solo Emilia Wojnowska, duet Oliwia Górniak i Ewa Tuchowska, zespół „Royal Team”)

inscenizacja taneczna

I miejsce (solo Nadia Śliwa, duet Nadia Śliwa i Oliwia Szela, zespół „Juniorzy Soul Dance”)

II miejsce (solo Weronika Blahaczek, duet Jagoda Smolińska i Oliwia Ziemba, zespół „Ale To Nic Adepci”)

III miejsce (zespół „Kleks I”)

w kategorii 16-20 lat

taniec nowoczesny

I miejsce (solo Dobromiła Sochacka, duet Nikola Chęciek i Weronika Szewczyk, zespół „Szasse”)

II miejsce (solo Sandra Bielak, duet Sandra Bielak i Kaja Sadowska, zespół „Simply Swagg”)

III miejsce (solo Patrycja Kudroń, duet Weronika Fic i Kornelia Wesołowska, zespół „Back To Black”)

inscenizacja taneczna

I miejsce (solo Izabela Mazur, solo Katarzyna Niżnik, duet Natalia Hałata i Kinga Kucharska, zespół „Strecz Gr. III)

II miejsce (solo Maja Szelc, duet Natalia Dynowska i Joanna Kozubal, zespół „Ale To Nic”)

III miejsce (solo Natalia Dynowska)

Wszystkim tancerzom gratulujemy i cieszymy się, że Andrzejki w Jaśle przyciągają tyle młodych talentów!

 
 
 
 
 

Terminarz kina JDK "Syrena"

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
11
12
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27

 

 

Dziedzictwo

   

Informacja o projekcie