AKTUALNOŚCI
KINO JDK
KUP BILET
Kalendarz imprez-rozwiń

nutka poliglotka 1Wokaliści Jasielskiego Domu Kultury bardzo pracowicie spędzili ostatnie kilka tygodni. Dużo pracy włożyli w przygotowanie koncertu z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości, który odbył się 11 listopada br. w JDK. Niektórzy uczestniczyli także w konkursach piosenki, a było ich kilka.

28 października odbył się VIII Festiwal Piosenek Katarzyny Sobczyk „O złotą różę Małego Księcia” w Tyczynie.  W konkursie uczestniczyły: Zuzanna Niebieszczańska oraz Oliwia Lewandowska. Ta druga otrzymała wyróżnienie jako debiutująca solistka JDK.  9 listopada wokaliści zaprezentowali  się na VII Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni i Piosenki Religijnej „Miłosierdzie Boże wyśpiewać chcę”  w Tarnowie . II nagrodę w kategorii zespołów otrzymał duet Julia Zielińska i Aleksandra Brągiel. 16 Listopada w Rzeszowskim Domu Kultury – filia Pobitno odbył się XV Podkarpacki Festiwal „Na skrzydłach muzyki” . Wyróżnienie na festiwalu  wyśpiewała Aleksandra Sieńkowska.

W dniach 24-25 listopada Dawid Wojnarowicz uczestniczył w XV Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Europejskiej w Warszawie,  gdzie otrzymał III nagrodę oraz nominację na Eurofestiwal na Malcie w 2019 r. Solistów do konkursów przygotowała Ewa Grzebień.

youtube 

 

walencik

Wernisaż prac Sławomira Walencika

Nasi partnerzy

 http://www.kulturavranov.sk/

 

 

http://www.dklm.sk/

   

bunkier

 

 Jazz Brass

Karta seniora

 

 
 
 
 
 

Terminarz kina JDK "Syrena"

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
28
31

 

 

Dziedzictwo

   

Informacja o projekcie