AKTUALNOŚCI
KINO JDK
KUP BILET
Kalendarz imprez-rozwiń

ralph 2018 3Feeria barw, ciekawa scenografia, wypełniona po brzegi sala widowiskowa Jasielskiego Domu Kultury, a co za tym idzie znakomita atmosfera złożyły się na znakomity koncert. W ostatni dzień listopada w Jaśle wystąpił Ralph Kamiński i My Best Band In The World w ramach trasy koncertowej „Pożegnanie z Morzem”.

 

- To naprawdę historyczna chwila. Po dwóch latach koncertów promujących album „Morze”, kończymy w moim rodzinnym mieście. Zostały nam już tylko trzy koncerty. Ogromnie wam dziękuje, że jesteście tutaj i za to, że już miesiąc temu bilety na ten koncert zostały wyprzedane. Jeżeli chcecie wstańcie, śpiewajcie z nami, my to uwielbiamy. Dajcie nam trochę swojej energii – zwrócił się do fanów Ralph Kamiński.

 

ralph 2018 5

 

Przez blisko dwie godziny sala rozbrzmiewała utworami młodego wykonawcy, pochodzącymi nie tylko z jego solowego wydawnictwa. Sympatycy i fani młodego artysty rodem z Jasła znakomicie się bawili, wstawali z miejsc, śpiewali razem z Ralphem a także tańczyli w rytm jego piosenek. Zabrzmiały między innymi: „Mój Hymn o Warszawie”, „Morze”, „Podobno”, „Zawsze”, „Kocham” czy „Lato bez ciebie”. Z muzyką doskonale współgrała oprawa świetlna, która nadawała charakter wykonywanym utworom. Koncert rejestrowany był na potrzeby teledysku, który wkrótce pojawi się na antenach telewizji muzycznych. Nie obyło się bez bisów. Po koncercie Ralph Kamiński wraz z muzykami rozdawał autograf i rozmawiał z fanami.

 

ralph 2018 6

 

youtube 

 

walencik

Wernisaż prac Sławomira Walencika

Nasi partnerzy

 http://www.kulturavranov.sk/

 

 

http://www.dklm.sk/

   

bunkier

 

 Jazz Brass

Karta seniora

 

 
 
 
 
 

Terminarz kina JDK "Syrena"

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
28
31

 

 

Dziedzictwo

   

Informacja o projekcie