AKTUALNOŚCI
KINO JDK
KUP BILET

Kalendarz imprez kulturalnych w Jasielskim Domu Kultury na miesiąc:

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Kalendarz imprez-rozwiń

Impresjejesienne miniKonkurs plastyczny adresowany był do dzieci i młodzieży ze szkół  podstawowych i gimnazjów z powiatu jasielskiego. Wpłynęło 450 prac uczniów z 41 szkół i placówek kultury. FOTORELACJA

W przeglądzie brały udział następujące szkoły:

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Jaśle, Szkoła Podstawowa Nr 1(ZSM Nr 4) w Jaśle, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Jaśle, Szkoła Podstawowa Nr 6 w Jaśle, Szkoła Podstawowa Nr 7 w Jaśle, Szkoła Podstawowa Nr 8 (ZSM Nr 5) w Jaśle, Szkoła Podstawowa Nr 10 w Jaśle, Integracyjna Szkoła Podstawowa Nr 12(ZSM Nr 3 w Jaśle), Zespół Szkół Miejskich Nr 1 w Jaśle, Zespół Szkół Miejskich Nr 2 w Jaśle, Zespół Szkół Społecznych w Jaśle, Gimnazjum Nr 1 w Jaśle, Gimnazjum nr 2 w Jaśle, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaśle, Integracyjna Szkoła Podstawowa w Samoklęskach, Publiczna Szkoła Podstawowa w Błażkowej, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gliniku Polskim, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzyskach, Szkoła Podstawowa w Dobryni, Szkoła Podstawowa w Opaciu, Szkoła Podstawowa w Święcanach, Szkoła Podstawowa w Hyżnem (inny powiat), Zespół Szkół w Dębowcu, Zespół Szkół w Cieklinie, Zespół Szkół w Szebniach, Zespół Szkół w Warzycach, Zespół Szkół w Łężynach, Zespół Szkół w Nienaszowie, Zespół Szkół w Zarzeczu, Zespół Szkół Publicznych w Skołyszynie, Zespół Szkół Publicznych w Tarnowcu, Zespół Szkół Publicznych w Bączalu Dolnym, Zespół Szkół w Woli Dębowieckiej, Zespół Szkół w Nowym Żmigrodzie, Zespół Szkół Społecznych w Sieklówce, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Bieździedzy, Zespół Szkół Integracyjnych w Osieku Jasielskim, Zespół Szkół w Kątach, Zespół Szkół Publicznych w Kunowej, Zespół Szkół w Łubnie Szlacheckim, Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie.

 Komisja konkursowa w składzie:

  • Katarzyna Gądek – mgr sztuki, grafik,
  • Anna Br
  • ożyna – instruktor plastyki, 
  • Ewa Kusiak – instruktor plastyki

po obejrzeniu prac plastycznych postanowiło przyznać następujące nagrody:  

 

W kategorii I (kl. I – III szkoły podstawowe) – NAGRODY  otrzymali: 

  1. Maciej Godek – kl. II Zespół Szkół Publicznych w Skołyszynie
  2. Anna Więcek – kl. I Zespół Szkół Miejskich Nr 2 w Jaśle
  3. Róża Soboń – kl. III Zespół Szkół Publicznych w Tarnowcu
  4. Martyna Cholewiak – kl. III Szkoła Podstawowa Nr 10 w Jaśle
  5. Karolina Rodak – kl. III Zespół Szkół Miejskich Nr 2 w Jaśle

 

W kategorii I  - WYRÓŻNIENIA otrzymali: 

  1. Marcin Mroczka – kl. II Szkoła Podstawowa w Dobryni
  2. Laura Janik – kl. III Zespół Szkół Miejskich Nr 1 w Jaśle
  3. Maja Trzaskoś – kl. II Zespół Szkół Społecznych w Jaśle
  4. Kamil Przemyski – kl. I Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gliniku Polskim
  5. Miłosz Janik – kl. III, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaśle

 

W kategorii II (kl. IV – VI szkoły podstawowe) – NAGRODY otrzymali:

  1. Aleksandra Marszałek – kl. VI Zespół Szkół Publicznych w Skołyszynie
  2. Justyna Żychowska – kl. VI Szkoła Podstawowa w Dobryni
  3. Kornelia Biernacka – kl. VI Szkoła Podstawowa w Łubnie Szlacheckim
  4. Agata Kujawska – kl. V Szkoła Podstawowa w Łężynach
  5. Kornelia Rzepka – kl. VI Zespół Szkół Publicznych w Skołyszynie

 

W kategorii II – WYRÓŻNIENIA otrzymali: 

  1. Patrycja Zoła – kl. VI Szkoła Podstawowa w Dębowcu
  2. Kinga Moskal – kl. V Szkoła Podstawowa Nr 12 (ZSM Nr3) w Jaśle
  3. Zuzanna Bara – kl. VI Szkoła Podstawowa Nr 2 w Jaśle
  4. Emilia Dziok – kl. IV Szkoła Podstawowa Nr 2 w Jaśle
  5. Marianna Janik – kl. V Publiczna Szkoła Podstawowa w Bieździedzy

 

W kategorii III  (kl. VII - gimnazja) – NAGRODY otrzymali: 

  1. Gabriela Hućko – kl. III Gim. Zespół Szkół w Nowym Żmigrodzie
  2. Wiktoria Więcek – kl.III Gimnazjum Nr 1 w Jaśle
  3. Natalia Świder – kl. VII Szkoła Podstawowa Nr 1 (ZSM Nr 4) w Jaśle
  1. Anna Kowalska – kl. VII Szkoła Podstawowa Nr 2 w Jaśle
  2. Wiktoria Piątkowska – kl. III Gimnazjum Nr 1 w Jaśle

 

W kategorii III (kl. VII - gimnazja) WYRÓŻNIENIA zdobyli: 

  1. Aleksandra Więcek – kl. II Gim. Zespół Szkół w Nienaszowie
  2. Natalia Kuchta – kl. VII Zespół Szkół w Warzycach
  3. Patrycja Przybyłowska – kl. III Gim. Zespół Szkół Publicznych w Skołyszynie
  1. Martyna Kmiecik – kl. II Publiczne Gimnazjum w Cieklinie
  2. Karolina Pięta – kl. III Gim. Zespół Szkół Publicznych w Kunowej

 

Wszyscy uczestnicy nagrodzeni i wyróżnieni w konkursie, otrzymują dyplomy i nagrody, ufundowane przez Jasielski Dom Kultury. Organizatorzy XI Przeglądu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży składają podziękowania dyrektorom szkół, nauczycielom plastyki oraz uczniom szkół podstawowych i gimnazjów, za liczny udział w konkursie oraz ciekawe prace.

 

Nagrodzone i zakwalifikowane do wystawy prace, będzie można oglądać na wystawie pokonkursowej od 9 listopada do 1 grudnia 2017 r. w Galerii Jasielskiego Domu Kultury.

                                                             Podpisy jury

                                                            

 

Nasi partnerzy

 http://www.kulturavranov.sk/

 

 

http://www.dklm.sk/

   

bunkier

 

Jazz Brass

 
 
 
 
 

Terminarz kina JDK "Syrena"

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
29

Informacja o projekcie