AKTUALNOŚCI
KINO JDK
KUP BILET

Kalendarz imprez kulturalnych w Jasielskim Domu Kultury na miesiąc:

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
27
28
Kalendarz imprez-rozwiń

dsc 7338Ponad 450 młodych osób w trzech kategoriach wiekowych i dwóch tanecznych wzięło udział w XVII Andrzejkowych Spotkaniach Tanecznych, które odbyły się 25 listopada br. w Jasielskim Domu Kultury. FOTORELACJA

Jury w składzie: Anna Puzio (Rzeszów), Kinga Kaczor (Kraków) i Grzegorz Matuszek (Przeworsk) oceniało uczestników w kategorii tańca nowoczesnego i inscenizacji tanecznej. W tym roku do udziału zgłosili się tancerze m.in. z Dębicy, Strzyżowa, Korzennej, Chełma, Leżajska, Jedlicza, Mielca, Przeworska, Chorkówki, Rzeszowa, Jasienicy Rosielnej, Leska, Libuszy, Tarnowa, Krosna, Ropy, Gorlic i Jasła. Na scenie JDK wystąpiło 26 solistów, 22 duety oraz 29 zespołów. 

 

***

 

Wyniki z XVII Andrzejkowych Spotkań Tanecznych

 

Kategoria 7-11 lat

 

Taniec nowoczesny

1 miejsce - Klaudia Foryś (solo)

1 miejsce - Zuzanna Brela i Jagoda Jerzyk (duet)

1 miejsce - ROZTAŃCZONA PACZKA

2 miejsce - Klaudia Foryś i Nikola Fijałkiewicz (duet)

2 miejsce - RISING STARS

 

Inscenizacja taneczna

1 miejsce - Weronika Dybaś (solo)

1 miejsce - Zofia Bechta i Zuzanna Gołębiewska (duet)

1 miejsce - MINI ŻABKI

2 miejsce - Martyna Olszyk (solo)

2 miejsce - Nikola Czenczek i Wiktoria Faryj (duet)

2 miejsce - DESTINIAKI

3 miejsce - Emilia Skiba i Julia Skiba (duet)

3 miejsce - DESTINO, FAME-IKI

 

Kategoria 12-15 lat

 

Taniec nowoczesny

1 miejsce - Magdalena Dryja (solo)

1 miejsce - Aleksandra Tomkiewicz i Sandra Ziomek (duet)

1 miejsce - SI

2 miejsce - Wiktoria Łącka (solo)

2 miejsce - Dominika Błasik i Kinga Urban (duet)

2 miejsce - STREET KIDS

3 miejsce - Kaja Sadowska (solo)

 

Inscenizacja taneczna

1 miejsce - Wanessa Bednarz (solo)

1 miejsce - Julia Gancarz i Gabriela Hasek (duet)

1 miejsce - ALE TO NIC

2 miejsce - Julia Gancarz (solo)

2 miejsce - Zuzanna Ćwiok i Natalia Lesiak (duet)

2 miejsce - FLAMINGI

3 miejsce - Oliwia Kędziora (solo)

3 miejsce - Julia Dobrowolska i Kornelia Wilk, Oliwia Kędziora i Martyna Machała

3 miejsce - DESTINO

 

Kategoria 16-20 lat

 

Taniec nowoczesny

1 miejsce - Dobromiła Sochacka (solo)

1 miejsce - Nikola Chęciek i Weronika Szewczyk (duet)

1 miejsce - SIMPLY SWAGG

2 miejsce - Weronika Szewczyk (solo)

2 miejsce - Weronika Fic i Kornelia Wesołowska (duet)

2 miejsce - SZASSE

3 miejsce - Patrycja Kudroń (solo)

3 miejsce - Aleksandra Ciba i Weronika Szerszeń (duet)

3 miejsce - OMEGA

Inscenizacja taneczna

1 miejsce - Katarzyna Niżnik (solo)

1 miejsce - Katarzyna Niżnik i Wiktoria Limberger (duet)

1 miejsce - STRECZ, EXPLOSION

2 miejsce - Paulina Kafel (solo)

2 miejsce - BEZ NAZWY

Nasi partnerzy

 http://www.kulturavranov.sk/

 

 

http://www.dklm.sk/

   

bunkier

 

 

Jazz Brass

 
 
 
 
 

Terminarz kina JDK "Syrena"

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
31

Informacja o projekcie